GBE - Polska Zielona Biotechnologia w Europie dostarcza informacje o biotechnologii rolniczej.

Członkowie GBE Polska

 

 

growingvoices
Biotechnologia
  • 2016-12-01

POZNAJ GMO!

GMO Answers zostało stworzone, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości konsumentów dotyczące GMO. Naszym celem jest, aby informacje na temat organizmów genetycznie zmodyfikowanych w żywności i rolnictwie były łatwiej dostępne i zrozumiałe. Wiemy, że konsumenci są sceptyczni wobec GMO i chcą dowiedzieć się więcej na temat żywności, sposobów w jaki jest otrzymywana oraz jaką przebywa drogę od pola na ich stoły. Podstawowym celem GMO Answers jest otwarty, publiczny dialog.
Niezależni eksperci z różnych dyscyplin naukowych poświęcają swój czas, aby uczestniczyć w tym dialogu: rolnicy, dietetycy, naukowcy, badacze i inne osoby posiadające wiedzę na temat rolnictwa i GMO. Łączą się oni za pośrednictwem pracowników BASF, Bayer CropScience, Dow AgroSciences, DuPont Pioneer, Firmy Monsanto i Syngenta, członków Council for Biotechnology Information (CBI), aby zapewnić, że konsumenci otrzymają niezbędną wiedzę podczas podejmowania decyzji.
VOdwiedzający GMO Answers poprosili nas o pomoc w udzielaniu informacji o GMO w łatwy do zrozumienia i przejrzysty sposób. Opracowaliśmy ten przewodnik mając to na uwadze i korzystając z informacji, które można znaleźć na stronie GMO Answers. Dla nas wszystkich ważne jest, aby otwarcie rozmawiać o GMO, słuchać obaw, opowiadać o swoich doświadczeniach i dostarczać konkretnych odpowiedzi. Mamy nadzieję, że ten poradnik pomoże uzyskać niezbędne informacje na temat GMO.
wstecz do góry

Prawo

prawo i gmo

Ekonomia

ekonomia

Nauka

nauka

Media
Media
2006 © GBE - Green Biotechnology in Europe
realizacja: ideo powered by: edito cms